Profiliuota skarda dengti angarai

Skarda dengti angarai
Skarda dengti angarai - ilgaamžiškesni tačiau apie 20 procentų brangesni nei tentintiniai angarai.
Tai puikus pasirinkimas tuo atveju jeigu jūs esate įsitikinę jog pastato nereikės perkelinėti į kitą vietą ir turite abejonių dėl tento ilgaamžiškumo jūsų eksploatacijos atveju.
Skarda dengti angarai yra sukomplektuoti iš standartinių įmonės gaminamų elemetų, PVC danga dengtos profiliuotos skardos ( 0,5mm), ir standartinių elementų antrinio karkaso (Z ir c profilių). Galimi variantai derinant tento stogą su skarda dengtomis sienomis. Laikančiosios konstrukcijos atsparumas yra apskaičiuotas pagal Lietuvos Statybos Reglamentą.
Renkantis skarda dengtą angarą svarbu atkreipti dėmesį į jūsų regiono sniego apkrovą. Pagal Lietuvos STR bei Eurocod‘e reikalvimus Lietuva yra suskirstyta į du regionus paga sniego apkrovas:
1,2 KN/m2 ir 1,6 KN/m2 atitinkamai ( 120 kg/m2 ir 160 kg/m2). Lietuvoje taip pat vyrauja 3 vėjo apkrovos regionai, visos mūsų konstrukcijos yra projektuotos II vėjo apkrovos regionui ( didžiausia Lietuvoje vėjo apkrova).

Standartinių konstrukcijų matmenys:

H (m): 6; 5
L (M): 10; 15; 20; 30

Priklausomai nuo jūsų regione keliamų reikalavimų dėl atsparumo sniego apkrovoms yra parenkamas maksimalus leistinas atstumas tarp rėmų (žingsnis): 5 metrai esant 1,2Kn/m sniego apkrovos regionui ir 4,5 metro esant 1,6 KN/m sniego apkrovos regionui.
Statant angarus pagal šiuos reikalavimus jūs būsite užtikrintas, jog pastatas atitinka visus jam keliamus reikalavimus dėl aplinkos poveikių, bus ilgaamžis, atitiks visus ekspertizės metu keliamus reikalavimus, bei bus lengvai priduodamas statybos inspekcijai.

Comments are closed.