Šiltinti angarai

Šiltinti angarai puikus pasirinkimas visiems kam reikalingi dengti bei šilti plotai (gamyba, sandėliavimas, paslaugos).
Šiltinti angarai yra sukomplektuoti iš standartinių įmonės gaminamų elemetų, 10cm storio putų polistirolu užpildytų ploksčių, bei standarinio antrinio karkarso (z ir c profilių).
Laikančiosios konstrukcijos atsparumas yra apskaičiuotas pagal Lietuvos Statybos Reglamentą.
Renkantis šiltintą angarą svarbu atkreipti dėmesį į jūsų regiono sniego apkrovą. Pagal Lietuvos STR bei Eurocod‘e reikalvimus Lietuva yra suskirstyta į du regionus pagal sniego apkrovas:
1,2 KN/m2 ir 1,6 KN/m2 atitinkamai (120 kg/m2 ir 160 kg/m2). Lietuvoje taip pat vyrauja 3 vėjo apkrovos regionai, visos mūsų konstrukcijos yra projektuotos II vėjo apkrovos regionui (didžiausia Lietuvoje vėjo apkrova).

Standartinių konstrukcijų matmenys:

H (m): 6; 5
L (M): 10; 15; 20; 30

Priklausomai nuo jūsų regione keliamų reikalavimų dėl atsparumo sniego apkrovoms yra parenkamas maksimalus leistinas atstumas tarp rėmų (žingsnis): 5 metrai esant 1,2Kn/m sniego apkrovos regionui ir 4,5 metro esant 1,6 KN/m sniego apkrovos regionui.
Statant angarus pagal šiuos reikalavimus jūs būsite užtikrintas, jog pastatas atitinka visus jam keliamus reikalavimus dėl aplinkos poveikių, bus ilgaamžis, atitiks visus ekspertizės metu keliamus reikalavimus, bei bus lengvai priduodamas statybos inspekcijai.

Comments are closed.